İPTV FORUM'A HOŞGELDİNİZ FORUMA ÜYE OLARAK İPTV SATICILARI HAKKINDA YORUM YAZARAK İPTV KULLANACAKLARA YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ SİZLER KÖTÜ VE İYİ TECRÜBELERİNİZİ YAZARSANIZ İPTV ALACAK KİŞİLER BURADAKİ YORUMA GÖRE KÖTÜ SATICILAR VE DÜRÜST SATICILAR HAKKINDA FİKİR SAHİBİ OLABİLİRLER HAYDİ SİZİNDE İYİ VE KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ...

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
monpat01 iptv
Thumbs Up 
MAIL KALEKOYLU01@GMAIL.COM
whatsap: 0033695234601

Testini yaptığımız  monpat01 iptv hakkında görüşlerimiz

1=Açılan kanalın donması %=1
2=Hiç açılmaması            %=0
3=Görüntü-Ses Senkronizasyonu bozukluğu %=1
4=Canlı yayın oranı % 40
5= genel olarak ülkelerin kanallarına yeterli sayıda yer verilmiş
Genel görüşümüz çok fazla vod olduğundan genel olarak başarılı bir iptv server sizlerde inceleme yapabilirsiniz. Bizim incelememizden başarı ile çıktılar.
Alıntı }
Teşekkür tarafından verilen: cedric1980
kardeşim PAYŞAIMIN İÇİN SAĞOL BEN İLETİŞİME GEÇTİM VE WHATSAPP TAN YARDIM ALDIM KESİNLİKLE DENEMEDİĞİM İPTV KALMADI BUNUN KADAR GÜZELİ YOKTU VAR OLANDA ÇOK PAHALI İZNİN OLURSA MONPAT01 İN TÜRKİYE AYAĞININ İNTERNET SİTESİNİ PAYLAŞABİLİRİM
AYRICA 24 SAATLİK TEST YAYINI VERİYORLAR VE FULL DENİYORSUN
GERÇEK ANLAMDA ON NUMARA TAKILMADAN DONMADAN İZLEYEBİLDİM ŞİNANMAYANLAR BANA SORABİLİR
Bul
Alıntı }
Teşekkür tarafından verilen:
monpat01 nereden ulaşabiliriz? Test yayını için.
Bul
Alıntı }
(01-21-2018, 12:47 PM)korkmaz.turkk demiş ki: monpat01 nereden ulaşabiliriz? Test yayını için.

Kardes ulasim icin bilgiler var yazida sen avrupadamisin tr demi
Bul
Alıntı }
(01-17-2018, 01:50 PM)cedric1980 demiş ki: kardeşim PAYŞAIMIN İÇİN SAĞOL BEN İLETİŞİME GEÇTİM VE WHATSAPP TAN YARDIM ALDIM KESİNLİKLE DENEMEDİĞİM İPTV KALMADI BUNUN KADAR GÜZELİ YOKTU VAR OLANDA ÇOK PAHALI İZNİN OLURSA MONPAT01 İN TÜRKİYE AYAĞININ İNTERNET SİTESİNİ PAYLAŞABİLİRİM
GERÇEK ANLAMDA ON NUMARA TAKILMADAN DONMADAN İZLEYEBİLDİM ŞİNANMAYANLAR BANA SORABİLİR

aşağıdaki siteden bir günlük deneme süresi alabilirsiniz:

(01-21-2018, 12:47 PM)korkmaz.turkk demiş ki: monpat01 nereden ulaşabiliriz? Test yayını için.

Bul
Alıntı }
(01-27-2018, 04:22 PM)IPTVs demiş ki: [quote='cedric1980' pid='870' dateline='1516186232']
kardeşim PAYŞAIMIN İÇİN SAĞOL BEN İLETİŞİME GEÇTİM VE WHATSAPP TAN YARDIM ALDIM KESİNLİKLE DENEMEDİĞİM İPTV KALMADI BUNUN KADAR GÜZELİ YOKTU VAR OLANDA ÇOK PAHALI İZNİN OLURSA MONPAT01 İN TÜRKİYE AYAĞININ İNTERNET SİTESİNİ PAYLAŞABİLİRİM

Arkadasim oncelikle tskler yorumun icin ama dedigin siteyle alakam yok silermisin lutfen
Bul
Alıntı }
(01-27-2018, 04:22 PM)IPTVs demiş ki:
(01-17-2018, 01:50 PM)cedric1980 demiş ki: kardeşim PAYŞAIMIN İÇİN SAĞOL BEN İLETİŞİME GEÇTİM VE WHATSAPP TAN YARDIM ALDIM KESİNLİKLE DENEMEDİĞİM İPTV KALMADI BUNUN KADAR GÜZELİ YOKTU VAR OLANDA ÇOK PAHALI İZNİN OLURSA MONPAT01 İN TÜRKİYE AYAĞININ İNTERNET SİTESİNİ PAYLAŞABİLİRİM

Guzel olanda çok pahalı denilen server nasıl oluyor? Yanı neye göre çok ücret istiyorlar? En güncel filmlerimi yayınlıyorlar? Nedir ?
Bul
Alıntı }

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi