İPTV FORUM'A HOŞGELDİNİZ FORUMA ÜYE OLARAK İPTV SATICILARI HAKKINDA YORUM YAZARAK İPTV KULLANACAKLARA YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ SİZLER KÖTÜ VE İYİ TECRÜBELERİNİZİ YAZARSANIZ İPTV ALACAK KİŞİLER BURADAKİ YORUMA GÖRE KÖTÜ SATICILAR VE DÜRÜST SATICILAR HAKKINDA FİKİR SAHİBİ OLABİLİRLER HAYDİ SİZİNDE İYİ VE KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ...

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İptv servercilere dikkat
Wink 
geçen gün iptv satıcısı firmaları internetten araştırırken gördüğüm bir konuya dikkat çekmek istiyorum adını şimdi burada yazmıyayım ama firmanın tam 4 tane sitesi var hepsi farklı isimlerde sizce ne kadar ciddi bir sitedir sizce bu firmaya güven duyarak iptv server alabilirmiyiz ben şahsen almam neden tek bir site üzerinden iptv server satışı yapmıyorsunuz diye sormak isterim bence siz dolandırıcısınız. aman arkadaşlar iptv satan firmaları doğru dürüst araştırın yorumlarını okuyun ona göre karar verin...
Bul
Alıntı }
Teşekkür tarafından verilen:
Tavsiyelerinizi almak isterim. Mgold yeni üyelik alımını kapattıktan sonra kara kara alternatif arıyorum. Onlar gibi bir yayını bulamadım. Kaynağı kendilerine ait olmasa da ve bitrate konusunda iyi olmasalar bile donma sorunu yaşamadan aylarımı geçirmiştim.
Bul
Alıntı }
Teşekkür tarafından verilen: