İPTV FORUM'A HOŞGELDİNİZ FORUMA ÜYE OLARAK İPTV SATICILARI HAKKINDA YORUM YAZARAK İPTV KULLANACAKLARA YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ SİZLER KÖTÜ VE İYİ TECRÜBELERİNİZİ YAZARSANIZ İPTV ALACAK KİŞİLER BURADAKİ YORUMA GÖRE KÖTÜ SATICILAR VE DÜRÜST SATICILAR HAKKINDA FİKİR SAHİBİ OLABİLİRLER HAYDİ SİZİNDE İYİ VE KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ...

   
      
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tiribün İptv sikayetleri hakkında dikkat !!!
#1
Question 
Tiribün İptv sikayetleri hakkında dikkat !!! tiribün iptv şuan başka isimler adı altında yayınlarına devam ediyor İPTVZEDE OLAN kişilerin şikayet ve başlıklarını alttta inceleyebilirsiniz ve aman dikkat tiribüniptv bayisi olupta kendim yayın çıkıyorum diyen bir çok iptvci piyada var onlarıda ileriki günlerden buradan açıklayacağız başlıklara geçelim kararı siz verin


Tiribün İptv Üyeliğim Kaldırılmış! Nasıl anlatsam 3 aylık yayın paketlerini aldım bugün yükledim TV'ye ne göreyim yayınların bir çoğunda donma var ve bazı paketler down sorun bende desem imkansız 250mbıt/s bağlantı hızım mevcut. Her neyse WhatsApp üzerinden kendilerine yayınların niye donduğunu sordum herhangi bir cevap gelmedi üzerinden sanırım 4 saat falan geçti bir de ne göreyim üyeliğim kaldırılmış ve tüm yayınlar down!


Tiribün İptv 2 Ayı Geçti Sürekli Bir Donma Ve Bazenleri Yayın Kesiliyor. Tiribün İptv'yi alalı 2 ayı geçti sürekli bir donma ve bazenleri yayın kesilmesi gibi sorunlar oluyor. Bu sorunları gidermesi için WhatsApp destek hattının hiçbir yardımı dokunmuyor. Bunların yaptıkları haksız kazançtan başka bir şey değil.

Tiribün İptv  Verilen Hizmet Vaat Edilenin Yanına Bile Yaklaşmıyor. Verdiğiniz para tamamen çöpe atılan paradır. Verilen hizmet vaat edilenin yanına bile yaklaşmıyor. Olumsuz sosyal medya mesajları siliniyor, sorununuzu dile getirdiğinizde çevrim içi destekten engelliyorlar. Benim artık bir beklentim kalmadı.

Tiribün IP TV Alırken Canım Cicim;  Canlı Desteğe Geldiğinde Yoklar! Maç yayınlarında sürekli donuyor.

Tiribün İptv Muhatap Bulamıyorsun. Karşında muhatap bulamıyorsun. Hiçbir yayını adam gibi izleme şansın olmuyor. Üye olana kadar çok iyi üye olduktan sonra kimseyi bulamıyorsun.

Tiribün İptv Aylardır Düzgün Yayın Yok. 3 aydır hiçbir maçı sağlıklı şekilde izleyemedim. Normalde düzgün çalışan yayın maçla birlikte çok kötü bir hal alıyor (hangi kanal olduğu önemli değil, basketbol-futbol fark etmiyor). Kısaca altyapıları yetmiyor. Ben paramı sokağa attım bunu kabullendim de, bunca şikayete rağmen hiçbir iyileştirme yapmayıp hala yeni müşteri peşinde koşmak ayıp.

Tiribün İptv Yayın Yok! Yayın falan yok. Söyledikleri her şey yalan. Ne destek alabilirsiniz ne yayın. Yorumlarınız silinir engellenirsiniz.

Tiribün İptv Üyelik Sürem Dolmadan Yayınlarımı Kapattı. Tiribün İptv üyelik sürem dolmadan yayınlarımı kapattı. WhatsApp, Facebook her yerden engelliyorlar şaka gibi...

Tiribün İptv Maçlarda Sürekli Donmalar Yaşanıyor. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Kullanıyorum derken kullanmaya çalışıyorum demek daha doğru olur. Test yayınları çok iyiydi başlarda yine iyiydi ama sonradan bozdu. Maçlarda sürekli donmalar yaşanıyor. Evde Wi-Fi'den deniyorum 8 Mbit ile aynı Mobil veri 4.5G'den deniyorum sonuç aynı çok sık donma oluyor maçlar esnasında. Yoğunluğun az olduğu saatlerde yayın iyi oluyor ama maçlarda sıkıntı var. Tekrardan link aramalarına başladım.

Tiribün İptv 1 Aydır Yayın İzleyemiyorum. 1 aydır yayınlarını izleyemiyorum ve attığım onlarca mesaja cevap bile vermiyorlar! Sitelerinde para iadesi garantisi veriyorlar ama mesajlara cevap bile vermiyorlar. Hakkım helal olmasın.

Tiribün İptv  Yayın Donuyor! Yayın donar, yayın gider, muhatap bulamazsın, yorumları siler, seni her yerden engeller.

Tiribün İptv'de İnternet Hızı İyi Olmasına Rağmen Üç Aydır Yayında Donma Sorunu Var! Tiribün İptv uygulamasından şikayetçiyim internet hızım gayet iyi olmasına rağmen 3 aydır maçlarda donma yaşıyorum dedikleri gibi kalite yok, düzeltmede yok.

Tiribün İptv  Bir Kez Bile Düzgün Kullanamadım! Yaklaşık 2 ay önce 130 lira vererek üye olduğum bu siteden 1 kez bile düzgün maç izleyemedim, yayın sürekli donuyor ve siteye giriş bir türlü sağlanamıyor! Yardım istenildiğinde de dalga geçip engelliyorlar. Geçen diyalog aynen şu'' Sitenize şifreli giriş yapamıyorum, sürekli şifre ekranına tekrar dönüyor'' cevap: Size kim web'den açın dedi! Ama iş satışa gelince cepten Web'ten tabletten diye satıyorlar! Para iadesi istiyorum..
Alıntı }
Teşekkür tarafından verilen:
#2
devam edelim şikayet yazılarına

Tiribün İptv  Pişmanlığı. Tiribün İptv üyeliği yaptırdım ilk 1-2 hafta gayet iyiydi ama sonrası yalandan başka bir şey değil,ulaş ulaşabilirsen sürekli engellemeler yapıyorlar,derdini anlatacak birisi yok tamamen kandırmaca!

Tiribün İptv  Yayınlarının Açılmaması. Geçen hafta 6 aylık IP TV satın aldım. Maç saatlerinde sürekli server hataları almaktayım. 4-5 günde 4-5 yayın ancak izleyebilmişimdir. WhatsApp hattı zaten numunelik gibi hiçbir şeye çözüm ürettikleri yok. Ne bir bilgilendirme var, ne bir destek bulabiliyoruz karşımızda. 7/24 canlı destek- donmasız yayın diye ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz. İnsanların paralarını almayın. Yayın donmasını geç, yayın hiç açılmıyor. Hem cep telefonundan, hem de bilgisayardan denediğimde aldığım hataları da buraya ekliyorum. Buna da servis sağlayıcınızdan demeyin.

Tiribün İptv Yayın Sorunu. Yalan söylemeyeyim Ağustos-Eylül aylarında hiçbir sorun yoktu, ama herhalde kullanıcı sayısının artmasından artık spor yayınları SD kalitede bile sağlıklı olarak verilemiyor (30 Mbps kablolu bağlantı kullanıyorum, aynı platformun yerel kanallarında sorunsuz HD yayın alabilirken karşılaşmalarda sorun yaşanıyor. Sorun internet bağlantınızda demeleri asla doğru değil) . Müşteri hizmetleri ya offline oluyor ya da engelleniyorsunuz. Özellikle belgesel ve Avrupa kanallarında da ya yayın olmuyor ya da alakasız başka bir kanalla karşılaşıyorsunuz. Kısaca; daha 1 yıla yakın üyeliğim var; almak isteyen olursa 20 TL karşılığında memnuniyetle devrederim.

Tiribün İptv Takılmalar Oluyor. Testlerde yayınlar fena değil, ama yine de takılmalar oluyor. Hep buffern yapıyor. Hiçbir kanalı buffern yapmadan açmıyor. Netim 120 binlik yani benden yana sıkıntı olamaz imkansız. Sayfayı kötülemek amaçlı burada değilim doğruları söylüyorum!

Tiribün İptv Bırakın Full HD Yayını, SD Yayını Bile İzleyemiyorum. Tiribün İptv 'den aldığım pakete istinaden yazıyorum. Test yayınları kandırmaca, başka bir server üzerinden geniş banttan veriyorlar. Sonra mı, sonra herkes gibi bir basit server sıkıştırıyorlar, sonra Maç saatlerinde Maç falan izleyemiyorsunuz. Benim net 24 MBT, bırakın full HD yayını, SD yayını bile izleyemiyorum. Yazdıkları tüm şeylerin hepsi kendilerini haklı çıkarmak adına yazılmış şeyler. Ha Facebook ve Instagram'dan iyi çalışıyorlar; engellemeler, yorumları sana özel kapatmalar v. s.

Tiribün İptv 'de Yayın Sorunları! H** beye verdiğiniz cevap tam bir kabalık, tamamen haksızsınızTiribün İptv temsilcisi işinize gelmeyince her yerden engelliyorsunuz, biz salak değiliz netimizin hızını biliyoruz ölçüyoruz kablo ile bağlandığımız da sorun aynı devam ediyor. Dün akşam maçlar izlenmedi donmalardan kanallardan atmalardan burası en son başvurduğumuz yer, başka yerlerden cevap vermiyorsunuz ama buradan anında yanıtlıyorsunuz. Böyle devam edemez son 3 haftadır sorunları çözemediniz yayınların bir çoğu kapalı internetime suç bulma gayet iyi durumda ve benden başka kullanan yok internetimi ve ayrıca TV'den de ve laptopdan da sorunlar aynı çözüm bulun.

Tiribün İptv'de Yayınlar Donuyor. Tiribün İptv son 3 haftadır yayınlar dönüyor, ekran birden siyah oluyor. WhatsApp'tan yazdım engelledi, Instagram' dan engelledi. Ya paramı iade edin ya da sorunumu halledin artık.

Tribün IP TV'den 6 Aylık Yayın Aldım 10 Gün Sonra Engelledi! Tribün IP TV adresinden yayın satın aldım 6 aylık ve daha 10 gün olmadan tüm kaynaklardan engellenerek yayınımı kapattılar. Bu kişiler kandırıyor.
Alıntı }
Teşekkür tarafından verilen:
#3
şuan tesbit ettiğimiz 2 domain adresinden tiribün başka kurbanlar yaratmaya devam ediyor kendisinin yeni sitelerini açıklama yapacağız
Alıntı }
Teşekkür tarafından verilen:
#4
Evet tespit edin lütfen gerçi 1 tanesini yakalamışsınız http://guveniptvserver.com/ doğru tespit adamın logoları var hala.

Birde bir zamanlar şifreli maçlar / fox iptv / maraton iptv (aynı kişiler) vardı onuda tespit etmek ifşa etmek lazım!
Bul
Alıntı }
Teşekkür tarafından verilen:


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Wink İptv servercilere dikkat sharp 1 53,170 05-06-2018, 05:39 AM
Son Mesaj: whiteamerica

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi