İPTV FORUM'A HOŞGELDİNİZ FORUMA ÜYE OLARAK İPTV SATICILARI HAKKINDA YORUM YAZARAK İPTV KULLANACAKLARA YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ SİZLER KÖTÜ VE İYİ TECRÜBELERİNİZİ YAZARSANIZ İPTV ALACAK KİŞİLER BURADAKİ YORUMA GÖRE KÖTÜ SATICILAR VE DÜRÜST SATICILAR HAKKINDA FİKİR SAHİBİ OLABİLİRLER HAYDİ SİZİNDE İYİ VE KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ...

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tiribüniptv Hakkında
Lightbulb 
Arkadaşlar tiribüniptv isim değiştirmiş güveniptv olmuş bilginize artık piyasa isim değiştirmeye başladıysa işler kötü sakın oltaya gelmeyin
Alıntı }
Teşekkür tarafından verilen:
@WorldSG sayın kurucu nereden anladınız?
Bul
Alıntı }
(02-22-2018, 10:24 PM)armegeddon42 demiş ki: @WorldSG sayın kurucu nereden anladınız?

selam arkadaşım bizimde bir bildiğimiz şeyler var bizler burada iptv kullanacak kişilere yardımcı olması amacı ile forumu açtık yoksa çok üye olsun reklam yapalım diye bir maddi hiç bir beklentimiz yok sadece iptv kullanacak arkadaşlar dolandırılmasın iptv işini düzgün yapan firma yada kişilere söyleyecek tek kelimemiz yok ama internet oratmında çok iyi aneliz ve bilgiler toplayabiliyoruz örnek vermek gerekirse tiribün iptvden destek ve kanal alan kingdiablo iptv daha full kaynak satışı ve iptv server satışı yapıyor yakında kingdiablo zedeleride yakında piyasaya çıkar ne kadar güzel bir başka mesajda başka iptv satıcısı hakkında yotumlarını sormuşsunuz işte amacımız tam da buydu umarım bilgi ve tecrübelerinizi burada paylaşarak diğer arkadaşlara yardımcı olursunuz
Alıntı }
Tiribün bizi baya bir mağdur etmişti 2 sene önce maç'a kadar iyi maç başlayınca yayın yok! Smile Hele ki geçen sene bir arkadaş tiribün gitmeden önce satın almış öve öve bitiremiyordu donmuyor takılmıyor diye gol yiyince dalga geçmek için alo dediğimde trol yapma olum ne golü dediğinde maç neredeyse 15 dakika geriden verdiğini anlamıştık Big Grin Yorum yapınca silip, banlayan satıcıdan ne çıkacak ki dün yapan bugün de aynısı nı yapar!
Bul
Alıntı }
srlam benim hakkım da 3 sene önceden atıp tutmaya başlamışınız da o kingdiablo zedeler olmaz rahat olun ve o kadar  yayını tabiki çıkamam ama sağlam adamlar ile çalışırım bir de yayın çıkmadığımı berden biliyorsunuz ne  dayanarak ilan mı etmemiz gerekiyor ha bir de benim web sitelerim türkiyey kapalı işte sırf buyüzden kapalı bilip bilmeden konuşan kişiler için ve türkiye satışalarımı bayilerim yapıyor ve whatsapp numaralarını duyurlar kısmına yazdım almak isterseniz onlar ile şletişime geçebilirsiniz ben user satışı yapmıyorum

son olarak kanal satışı yaptığım panrl ile user paneli ayrıdır

son olarak benim kendi uygulamam da bulun makta andorid sistem de kingdiabloiptv olarak onu indirip bayilerim user satın aldığınız da uygulama üzerinden de izleyebilirsiniz
Bul
Alıntı }

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi