İPTV FORUM'A HOŞGELDİNİZ FORUMA ÜYE OLARAK İPTV SATICILARI HAKKINDA YORUM YAZARAK İPTV KULLANACAKLARA YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ SİZLER KÖTÜ VE İYİ TECRÜBELERİNİZİ YAZARSANIZ İPTV ALACAK KİŞİLER BURADAKİ YORUMA GÖRE KÖTÜ SATICILAR VE DÜRÜST SATICILAR HAKKINDA FİKİR SAHİBİ OLABİLİRLER HAYDİ SİZİNDE İYİ VE KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ...

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Kuralları'...
1-İptvfrm Kullanıcıları Burada üye olmadan sadece bir forumda yazı yazabilir,iptv satıcıları hakkında hakaret içermeyen olumlu yada olumsuz mesajlarını yazabilir,diğer iptv kullanacak kişilere rehber olması amacı ile 

2-Kart paylaşma servislerini satın almak veya satmak istiyorsanız, ilk önce üyelerin arasındaki satış / satın alma işlemlerinin yalnızca alıcı ve satıcı sorumlu olduğunu unutmayın. Bu web sitesi (iptvfrm.com) ve yöneticiler, herhangi bir işlemde oluşabilecek herhangi bir sorundan sorumlu tutulamaz. 

3-Reklam herhangi bir web sayfası veya iptv destekli kutu(recivers)satıcıları forum admin'ne PM ile irtbata geçeceklerdir. 

4-Açık foruma kişisel e-posta adresleri koymak yasak. Birisine mesaj göndermek istersen pm'i kullanın. 

5-Forum Moderatörlüğü: Birinin birden fazla hesabına sahip olduğu öne sürülürse. Tüm mesajları ve konuları silinecek. Foruma giriş de reddedilecek! 

6-Bu sitedeki bilgi ve freeware, yalnızca eğitim amaçlıdır! 

7-Bu sitenin sahibi, tasarımcısı ve sahibi, bu sitede verilebilecek bilgilerin yasa dışı olarak kullanılmasıyla yapılan herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Bu siteye girerek, koşulları kabul etmiş oluyorsunuz! 

8-Bu forum sayfası iptv işi yapanların ve iptv kullanan kişilerin buluşma noktası olarak belirlenmiştir.üyelikler belirli forumlarda sadece iptv satşı ve iptv işi yapan kişilere aittir.diğer üyeler göremez. 

9-forum kuralları değişiklik gösterebilir takip etmeniz önerilir yok ben bilmiyordum gibi mazeret kabul edilmemektedir.
}
Teşekkür tarafından verilen:

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi